Oferta » Dla Firm » Fundusze Unijne

Informacje ogólne

Polscy przedsiębiorcy mogą korzystać z dotacji pochodzących ze środków Unii Europejskiej. Szeroka możliwość finansowania projektów, na realizację których jest przeznaczone kilkadziesiąt miliardów euro powoduje, iż każde przedsiębiorstwo ma duże szanse na pozyskanie bezzwrotnych środków.

Obecnie, dotacje z UE są popularnym źródłem zewnętrznego finansowania, powodującym wzrost poziomu konkurencyjności polskich firm.

Jednak wśród wielu dostępnych programów unijnych ważne jest, aby wybrać taki, w którym nasz projekt będzie miał jak największe szanse na uzyskanie dofinansowania. Istotne jest również właściwe zaplanowanie przez nas działań, złożenie wniosku poprawnego pod względem formalnym i merytorycznym, realizowanie projektu zgodne z obowiązującymi przepisami oraz poprawne rozliczenie dotacji.

Przygotowanie wniosku o dotację jest czynnością skomplikowaną, czasochłonną, i obarczoną wieloma kruczkami, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług firmy Salwix Sp. z o.o.

Firma Salwix Sp. z o.o. oferuje Państwu kompleksową usługę związaną z pozyskiwaniem środków z funduszy europejskich.

Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy procesu ubiegania się o dofinansowanie. Poprzez sporządzenie wniosku i biznes planu niezbędnego do uruchomienia inwestycji. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i rozliczymy dotację.

Umożliwiamy pozyskanie dotacji na projekty inwestycyjne, szkoleniowe i doradcze.

 

7 najważniejszych powodów, dla których warto skorzystać z usług firmy Salwix:

 

 • Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

  Opiekujemy się klientem na każdym etapie przygotowania, realizacji i rozliczenia projektu.

 • Jesteśmy skuteczni.

  Naszym klientom polecamy sprawdzone, najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki którym zwiększa się szansa na pozyskanie dotacji.

 • Jesteśmy kompetentni.

  Nasza kadra to doświadczeni specjaliści. Nasi doradcy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie związane z procesem ubiegania się o dotację i służą Państwu pomocą w realizacji projektu.

 • Polecają nas.

  Ponad 90% klientów przychodzi do nas z rekomendacji banków i innych firm.

 • Nasi klienci oszczędzają swój czas.

  Załatwiamy za klienta wszelkie formalności związane z ubieganiem się o dotację

 • Posiadamy atrakcyjną i kompleksową ofertę.

  Nasza oferta obejmuje również pomoc przy załatwieniu leasingu lub kredytu pomocnego w finansowaniu projektu.

 • Zapewniamy bezpieczeństwo

  powierzanych nam danych i informacji